Kunnen geen normaal krediet verstrekken
Ervaring met het hypothecair krediet van Moneyweb
| Rentepercentage: | 1 ![]() |
| Voorwaarden: | 1 ![]() |
| Klantgerichtheid: | 1 ![]() |
| Informatief: | 1 ![]() |
| Behulpzaam: | 1 ![]() |
Moneyweb recensie geschreven op door Anoniem90 Wat is uw ervaring met Moneyweb?
"Moneyweb.nl is een handelsnaam van AFAB Geldservice B.V." dan kun je al weten dat er iets aan de hand is.
Zoals DSB Bank, Frisia, Lenen.nl, Becam, Postkrediet enzovoort koopsomkampioenen had, wilde AFAB ook graag een krediet verstrekken met een extraatje.
Na de val van DSB Bank was het de beurt aan AFAB om om te vallen of zijn werkwijze drastisch te veranderen. De koopsompolissen zijn volgens zeggen de deur uit.
Schijnbaar blijft er wat anders over, en dat zijn bemiddelingskosten. Er blijven berichten binnenstromen over adviseurs die een krediet met een beetje extra - vaak enkele duizenden euro's - adviseren.
De koppelverkoop bij consumptief krediet en zelfs ook bij hypothecair krediet mag dan verdwenen zijn. Er wordt nog steeds geprobeerd om de klant een krediet te verstrekken en op te zadelen met belachelijke kosten.
Waar bent u tevreden over?
Had gehoopt dat dit geen verplicht veld was.
Waar bent u ontevreden over?
Altijd is er sprake geweest van een provisiegedreven verkoop betreft maandlastenbeschermers en dat soort - vaak overbodige - ongein.
Nu is het de beurt aan advieskosten of bemiddelingskosten, hoe ze het ook mogen noemen. Jammer voor ze dat er nu transparantie geboden moet worden over dat soort zaken en kosten. Denk niet dat ze hedendaags nog veel krediet verstrekken.
Meer Moneyweb ervaringen
Plaats uw ervaring over het hypothecair krediet van Moneyweb en help anderen met het kiezen van de juiste kredietverstrekker.
Deel nu uw ervaring


